oles_maasliouk: (Default)
[personal profile] oles_maasliouk
Уважно прочитав всі ваші коментарі, подам тут найважливіші зауваги - стисло.

1. Ніхто не заперечив моє арґументоване звинувачення чильного представника Держави Ізраїль в Україні в брехні. Тут чи в [livejournal.com profile] meast_ru. Втім

2. захищали позицію пані Зіни Калай-Клайтман (відтак Держави Ізраїль) - запереченням Глодомору, як геноциду, послуговуючись брехливою дефініцією цього слова, гірше того,

3. [livejournal.com profile] bahaltener, [livejournal.com profile] dmredko, [livejournal.com profile] shaon, [livejournal.com profile] ramires10 – побудували захист цієї державної брехні на дискредитації жертви - українського народу.

4. Також, чимало добродіїв тут проМЬІчало...
(Про це та окремо про стадний заклик "Геть ґоя з нашої тусовки !")

5. І врешті, про тотеми і табу.

* * * * * *


1. Дуже прикро.

2. В настоящей Конвенции под геноцидом понимаются следующие действия, совершаемые с намерением уничтожить, полностью или частично, какую-либо национальную (див. це слово), этническую, расовую или религиозную группу как таковую...І досить з себе дурнів клеїти !

3. Кому не зрозуміла моральна ницість такої позиції – мені нема що сказати. Але зверну увагу на цікавий прецедент – саме цю тактику колись oбрав єдиний адвокат вбивці Симона Петлюри. Московський аґент Анрі Торрес.

4. Мандат від Держави Ізраїль тут виключно у тьоті Зіни, а за весь гебрейський нарід казати мабуть нікому не варто, тим більше прорікати незаперечні історичні істини, бо враз мені кидається в око, що єдиний мандат, який стирчить з кишені цих прорікателів – атєстат зрєлості совітської школи. (Кажете що то докторат від МҐУ ? Сем шіт, соррі.)

Персонально посєтітєлю [livejournal.com profile] alon_68. Не певен пане Дуб, що Ваш заклик має будь-яку леґiтимність, втім і на нього можу відповісти : я ґер (в танахівському розумінні цього слова). Відтак бажаю Вам приємного свята Песах, добродію ! “Не забувайте...

5. Вже писав про архаїчність мислення деяких опонентів, його “тотемізм”. Яскравою ілюстрацією до того може бути кількаразово висловлене бажання стягнути долі “тотеми ворожого племені”. Бо саме про пам’ятники йдеться, а не, скажімо, назви вулиць. Інакше би було слушно у моїх опонентів запитати “Аякже сдерот Алленбі, названий на честь людини, що винна в погромі 1920 р. принаймні ТАК САМО, а мабуть більше ніж Петлюра винен в погромах 1918-1920 рр. ?” А поки не оговтались іще питання : “Як з майбутньою вулицею Аріеля Шарона, людини, що винна в різанині Сабри та Шатіли точнісінько так, як “винен” був Петлюра ? З тією хіба різницею, що Шарон не пробував скликати незалежну комісію по розслідуванню “своїх” злочинів.
А да – пам’ятник Петлюрі обіцяв поставити пан Юрій Щербак, бездоганний жидофіл і перший посол України в Ізраїлі. Що ж до символів тоталітарних режимів – вони заборонені в Україні. І це добре. Беріть панове приклад : адже в Ізраїлі – ні.

Про Голодомор я не сказав нічого. Це мій біль, страшний, невимовний, священний біль мого народу. Це – табу. Топтатися по ньому – вам не дозволено. Нікому.

...З нагоди дискусії у мене виникло кілька цікавих питань та думок, а зокрема про юдоцентризм – щиро всім за це дякую.

Ну і принагідно - всім сліха, якщо що, та ґмар хатіма това !

Nota Bene. Перевод на великорусский будет как только удастся вернуть ихние буквьі. Пардон, но нет сил копипастить.
(Василю – задовбав ти вже зі своєю “жидобандерівською клавою”. [livejournal.com profile] andrushka_il відповім – обіцяю.)


Дотичні корисні лінки : Мала Єврейська Енциклопедія (російською), Енциклопедія Українознавства (англійською). Особливо раджу тим, хто використовує вислів "учите матчасть", чи то пропонує прийняти "історичну істину".
Page generated Oct. 17th, 2017 11:07 am
Powered by Dreamwidth Studios